KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076187
nr 1407 6187
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kyrkgränd, Trosa. Olja på duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:53:14
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)